Genom att använda vår sajt godkänner du att vi sparar cookies.

Läs mer.

Vill du bolla dina idéer och visioner?

Vi är en kommunikationsbyrå som hjälper våra kunder att uppnå bättre resultat. Våra lösningar är resultatfokuserade, snygga och enkla att använda.

Här finns vi

Kaptensgatan 6 • 114 57 Stockholm

Jöran Fällman

Grundare och VD

joran.fallman@konkret.se +46-8 545 667 51

Elisabeth Liljefeldt

Byråchef / Projektledare

elisabeth.liljefeldt@konkret.se +46-8 545 667 64

Susanna Lindén

Ekonomiansvarig

susanna.linden@konkret.se +46-8 545 667 56

Christel Gardelin

Projekt- och produktionsledare

christel.gardelin@konkret.se +46-8 545 667 55

Lennart Lindblom

Key account manager

lennart.lindblom@konkret.se +46-8 545 667 65 +46-70 863 17 20

Jenny Friberg

Föräldraledig tills vidare

Magdalena Hagelind

Key account manager

magdalena.hagelind@konkret.se +46-8 545 667 63 +46-76 808 00 33

Jeanna Trahn

Formgivare

jeanna.trahn@konkret.se +46-8 545 667 66

Jonas Gullman

Formgivare

jonas.gullman@konkret.se +46-8 545 667 60

Linda Hedvall

Projektledare / Webbutvecklare

linda.hedvall@konkret.se +46-8 545 667 61